تجربه ای متفاوت از قدرت با سرور اختصاصی

در سازمان ها و شرکت های بزرگ که دارای وب سایت یا اپلیکیشن هایی با بازدید بالا هستند، نیاز بیشتری به منابع و سطح پایداری در آن ها احساس می شود، سرورهای اختصاصی آرسام هاست تجربه ای متفاوت از کنترل در سطح بالا، امنیت، قدرت و سرعت را برای شما فراهم می کنند.

 

پلن مورد نظر را انتخاب کنید

سرور های اختصاصی با توجه به میزان استفاده و نیاز افراد و سازمان ها در پلن های گوناگون و با قیمت های مختلف قابل خریداری است که می توانید در جدول زیر مقایسه آن ها را مشاهده کنید.

سرور اختصاصی
سرور اختصاصی

ویژگی‌های سرور اختصاصی

سرور اختصاصی
ارتقا منابع

ارتقاء منابع

ممکن است با گسترش سایت و فعالیت خود احساس نیاز بیشتری به منابع حس شود، شما در هر زمان که بخواهید می توانید منابع سرور را ارتقا دهید.

پهنای باند

پهنا باند

در سرورهای اختصاصی آرسام هاست پهنای باند به صورت unmetered ارائه داده می شود. پهنای باند unmetered به معنای پهنای باند نامحدود نیست.

پشتیبانی

پشتیبانی ۷/۲۴

تیم آرسام هاست در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در تمام سال از طریق سیستم تیکت به پشتیبانی می پردازد و در سریعترین زمان ممکن مشکل را حل می کند.

پورت

پورت ۱۰ گیگ

در حالت اولیه بر روی سرورهای اختصاصی پورت ۱ گیگابایت قرار دارد اما در صورتی که نیاز داشته باشید می توانید سفارش پورت ۱۰ گیگابایت را بدهید.

آنتی تحریم

آنتی حریم

با استفاده از سرورهای اختصاصی امکان دسترسی به سرویس های بین المللی که برای کشور ایران محدودیت دارد، امکان پذیر است.

دسترسی سریع

دسترسی آسان و سریع به سرور

شما می توانید در هر زمان از طریق مرورگر و بدون نیاز به نصب نرم افزار از طریق VDI و ریموت دسکتاپ به ILO سرور دسترسی داشته باشید.

کاراکتر آرسام سافت

چرا سرور اختصاصی؟

 

مجموعه ها و سازمان های بزرگ که وب سایت و اپلیکیشن های آن ها دارای تعداد زیادی بازدیدکننده است، به طور قطعی یک هاست معمولی نمی تواند ویژگی های مورد انتظار آن ها را برطرف کند، پس بهتر است از سرورهای اختصاصی استفاده کنند تا سایت و اپلیکیشن آن ها با اختلال روبه‌رو نشود.

دلایل استفاده از سرور اختصاصی:

پرسش های متداول

آرسام هاست در این بخش به پرسش و پاسخ رایج ترین سوالات درباره سرور اختصاصی پرداخته است. چنانچه درباره سرور اختصاصی نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

خرید سرور اختصاصی در  اصل خرید یک سرور فیزیکی کامل است که همه امکانات و ویژگی ها مانند حجم فضای ذخیره سازی و مقدار رم، تحت کنترل شما است.

هزینه راه اندازی تنها یک بار و به منظور نصب و تنظیمات اولیه سرور در دیتاسنتر، پرداخت می شود.

دو گروه ماکرو و هایبرید که از سخت افزار به روز و فوق با کیفیت در جهت افزایش عملکرد استفاده می کنند، سرور اختصاصی نسل جدید نام دارند.

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد