انتقال دامنه

در صورتی که دامنه خود را در شرکت دیگری ثبت کرده‌اید‌، به‌راحتی می‌توانید دامنه خود را به آرسام هاست منتقل کنید.

حفاظت و مدیریت دامنه ها با انتقال به آرسام هاست

دامنه بزرگترین دارایی و هویت سایت شما در دنیای آنلاین است. با انتقال دامنه خود به شرکت آرسام هاست، از خدمات جامع، پشتیبانی قدرتمند، پنل دامنه، مدیریت متمرکز دامنه‌ها بهره‌مند خواهید شد.

شرایط لازم برای انتقال دامنه

برای انتقال دامنه باید حداقل ۶۰ روز از هر گونه تغییرات مانند زمان ثبت، تمدید، تغییر اطلاعات whois و یا انتقال دامنه به رجیستر فعلی گذشته باشد. زمانی که شما اقدام به انتقال دامنه می کنید باید حداقل ۱۰ روز به تاریخ منقضی شدن دامنه باقی مانده باشد. در حالت کلی قفل دامنه به خاطر دلایل امنیتی فعال است در صورتی که قصد دارید دامنه خود را به شرکت دیگری انتقال دهید باید به شرکت فعلی که رجیستری دامنه شما را بر عهده دارد، درخواست unlock کردن قفل دامنه را بدهید. برای انتقال دامنه بین المللی شما به کد انتقال دامنه نیاز دارید، برای دسترسی به این کد به پنل کاربری بخش دامنه های من مراجعه کرده و بعد از انتخاب دامنه مورد نظر گزینه دریافت EPP  را انتخاب می کنید و در نهایت یک کد به ایمیل مالک دامنه ارسال می شود که همان کد انتقال دامنه است.

انتقال دامنه
نکات مهم:

پرسش های متداول

آرسام هاست در این بخش به پرسش و پاسخ رایج ترین سوالات درباره انتقال دامنه پرداخته است. چنانچه درباره انتقال دامنه نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

انتقال دامنه برابر است با یک سال تمدید دامنه از تاریخ انتقال، به همین منظور شما مبلغ یک ساله تمدید آن دامنه را به شرکت جدید که قرار است دامنه را انتقال دهید، پرداخت می کنید.

انتقال دامنه های IR بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت و دامنه های بین المللی بین ۱ الی ۷ روز انجام می شود.

خیر، در زمان انتقال دامنه سایت شما بدون هیچ گونه اختلالی می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. 

کد انتقال دامنه مخصوص دامنه های بین المللی است است و تنها دارنده این کد می تواند رجیستری یک دامنه را تغییر دهد.

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد