خدمات پشتیبانی و مدیریت سرور

پشتیبانی از سرور

با آرسام هاست کنترل، نظارت و پشتیبانی سرورها در بالاترین سطح

آرسام هاست مجموعه ای متشکل از نیروهای متخصص همواره نیاز کاربران و مشتری ها را سنجیده و با ارائه راهکارهای اصولی بهترین خدمات سرور را ارائه می دهد تا شما با پرداخت کمترین هزینه و خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود بپردازید.  به این نکته توجه داشته باشید که دسترسی Root و SSH در مدیریت سرور به کاربر داده نمی شود. برای استفاده از خدمات مدیریت سرور حتما باید سرور شما از آرسام هاست تهیه شده در این صورت از ارائه خدمات معذور هستیم.

ارائه خدمات متنوع در آرسام هاست

پرسش های متداول

آرسام هاست در این بخش به پرسش و پاسخ رایج ترین سوالات درباره پشتیبانی و مدیریت سرور پرداخته است. چنانچه درباره پشتیبانی سرور نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

تمام امور مربوط به سرور نیاز به نیرو متخصص و دانش فنی بالا دارد، در بسیاری از شرکت ها امکان استخدام نیرو در این سطح وجود ندارد به همین دلیل شما می توانید به جای استفاده از یک نیرو به یک مجموعه متخصص اطمینان کنید.

تمام امور مربوط به سرور از صفر تا صد توسط یک تیم متخصص نه تنها یک نفر انجام می شود و شما قابلیت برقراری ارتباط ۲۴ ساعته را دارید.

به علت وجود تفاوت های زیاد در نیازهای یک مجموعه نمی توان عدد مشخص برای همه اعلام کرد. شما می توانید بعد از اعلام امکانات و ویژگی های مورد انتظار خود، قیمت نهایی را از کارشناسان دریافت و سپس اقدام به استفاده از خدمات کنید.

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد