دریافت امنیت و اعتبار با گواهی SSL

SSL یک پروتکل امنیتی است که باعث می شود امنیت انتقال داده ها در فضای اینترنت و مقاصد مختلف تامین شود. در واقع SSL تمام اطلاعات بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده را رمزگذاری می کند، رمزگذاری اطلاعات باعث به وجود آمدن یک ارتباط ایمن بین دو طرف و حفظ اطلاعات در برابر شنود و سرقت در مسیر انتقال داده می شود. گواهینامه SSL در برخی سرویس ها به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرد، در غیر این صورت گواهی باید خریداری شود.

چرا استفاده از SSL برای سایت ها ضروری و با اهمیت است؟

پلن مورد نظر را انتخاب کنید

ایران

برای اطلاع از هزینه و شرایط با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

گواهی SSL سازمانی (OV)

با گواهی SSL سازمانی علاوه بر امنیتی که در گواهی های DV برقرار است، اعتبار کسب و کار اینترنتی شما تایید می شود. گواهی نامه SSL سازمانی یا همان OV تنها به اشخاص حقوقی که دارای کسب و کار با مدرک رسمی دولتی هستند، تعلق می گیرد.

گواهی SSL گسترده (EV)

گواهی SSL گسترده نسبت به سایر گواهی ها از ارزش و اعتبار بالاتری برخوردار است، از گواهی SSL گسترده یا همان EV معمولا در سازمان ها و شرکت های بزرگ استفاده می شود.

چرا گواهی SSL

سایت هایی که دارای گواهی SSL هستند، اگر آدرس آن سایت را در مرورگر باز کنید در قسمت نمایش URL یک عدد قفل به شما نمایش داده می شود اما در صورتی که سایتی SSL نداشته باشد کنار URL سایت در مرورگر نوشته ای با عنوان Not Secure و یک عدد علامت تعجب با رنگ قرمز به شما نمایش داده می شود. استفاده از گواهینامه ssl برای تمام وب سایت ها در جهت برقراری ارتباط ایمن بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده و حفظ داده ها در برابر سرقت در بستر اینترنت ضروری است. گواهینامه SSL به کاربران یک سایت این تضمین را می دهد که می توانند با اطمینان خاطر از یک سایت استفاده کنند و تمام اطلاعات آن ها به صورت رمزگذاری شده در بستر اینترنت وجود دارد.

گواهی ssl

پرسش های متداول

آرسام هاست در این بخش به پرسش و پاسخ رایج ترین سوالات درباره گواهی SSL پرداخته است. چنانچه درباره خرید SSL نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

از اصلی ترین تفاوت SSL رایگان و پولی می توان به پشتیبانی، مدت زمان اعتبار، گارانتی و سطح امنیتی اشاره کرد.

بعد از خرید گواهی SSL مراحل نصب و فعال سازی در آرسام هاست به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

دو عامل شرکت صادر کننده و قدرت رمزگذاری از دلایل موثر بر تفاوت قیمت گواهی های SSL است.

در صورتی که دامنه شما دارای sub-domain است با استفاده از این گواهی، نصب SSL بر روی دامنه اصلی و همه ساب دامین ها صورت می گیرد.

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد