blog image

برگه ها در وردپرس

در جلسات قبل به تفاوت برگه و نوشته پرداختیم در این جلسه به آموزش ایجاد و مدیریت برگه ها می پردازیم. برگه ها را می توانند به شکل دلخواه طراحی کنید هر چند در طراحی برگه ها خلاقیت بیشتری داشته باشید می توانید مخاطبان بیشتری را به سایت خود جذب کنید. 

منو برگه ها در پیشخوان

منو برگه ها در وردپرس

هنگامی که وارد پیشخوان وردپرس می شوید اگر روی سربرگ برگه ها کلیک کنید دو گزینه همه برگه ها و افزودن جدید را مشاهده می کنید. 

  • همه برگه ها: با کلیک روی این گزینه لیست تمام برگه هایی که در سایت شما وجود دارد به شما نمایش داده می شود. 
  • افزودن جدید: با کلیک روی این گزینه صفحه ای مشابه با ایجاد نوشته ها برای شما باز می شود. اما اگر به باکس های سمت چپ دقت کنید خبری از برچسب ها نیست همان گونه که در مقالات قسمت قبل تفاوت برگه و نوشته اشاره کردیم. 

ایجاد برگه
هنگامی که یک نوشته یا برگه ایجاد می کنیم معمولا در زیر عنوان دکمه ای با عنوان هایی شبیه به عنوان های زیر مشاهده می کنید.

  • ویرایش با المنتور
  • ویرایش با ویژوال کامپوزر
  • ویرایش با Beaver Builder
  • و …….

این موارد نام صفحه سازهای وردپرس است که با کمک آن ها می توانید صفحات وب سایت خود را به صورت دلخواه طراحی کنید.

ویرایش برگه با المنتور

معمولا از این دکمه برای طراحی اختصاصی استفاده می کنند اگر روی آن کلیک کنید  تصویری مشابه تصویر زیر می بینید. ممکن با توجه به صفحه سازهای مختلف االمان های موجود در تصویر نیز متفاوت باشد  اما کلیت آن ها یکی است. در آموزش های بعدی به صورت کامل صفحه سازهای مختلف وردپرس و کار با آن ها را آموزش می دهیم. 

صفحه ساز المنتور

در تفاوت برگه و نوشته به این نکته اشاره کردیم که برگه می توانند به صورت اختصاصی طراحی شوند و ظاهر زیباتری داشته باشد. این بدین معنی نیست که شما نمی توانید برای نوشته از ساختار و طراحی های دلخواه استفاده کنید اما برای نوشته ها معمولا از ساختار ساده که ویرایشگر کلاسیک در اختیار ما قرار می دهد استفاده می کنند.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد