blog image

در این جلسه به آموزش فروش عمده در ووکامرس می پردازیم. افزونه ووکامرس یک افزونه قدرتمند فروشگاه ساز آنلاین است. به کمک ووکامرس و افزونه های مکمل آن هر امکانی که تصور کنید را می توانید در فروشگاه خود راه اندازی کنید. در دنیای وردپرسی غیر ممکن وجود ندارد و شما هر قابلیتی را به کمک افزونه ها یا راه دیگر میتوانید به فروشگاه خود اضافه کنید.

علاوه بر خرده فروشی و تک فروشی اگر شما یک تامین کننده عمده محصول هستید می توانید، محصولات خود را در ووکامرس به صورت عمده به خریداران بفروشید. فروش عمده برای کسانی که توانایی تامین محصول را دارند مزایایی از جمله سودآوری بالا را به همراه دارد که ممکن است تک فروشی این چنین نباشد.

افزونه های وردپرسی زیادی هستند که می توانید به کمک آن ها فروش عمده در فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید. ما افزونه WooCommerce Wholesale Prices را به شما معرفی می کنیم و در ادامه نحوه کار با آن را بررسی می کنیم که یکی از بهترین افزونه ها برای فروش عمده در ووکامرس است و نزدیک به ۱۰۰۰۰ نصب فعال دارد. 

کار با افزونه WooCommerce Wholesale Prices

شما می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید البته باید توجه داشته باشید که برای نصب این افزونه باید مبلغ آن را پرداخت کنید تا بتوانید از ویژگی هایی که برای فروش عمده در نظر گرفته شده است  بعد از نصب و فعال سازی افزونه شما می توانید برای هر محصول که قصد فروش آن به صورت عمده را دارید، قیمت عمده آن را مشخص کنید.

ابتدا وارد محصول مورد نظر می شوید در بخش اطلاعات محصول و تب همگانی یک گزینه برای شما اضافه می شود.

فروش عمده در ووکامرس

در کادر مشخص شده در تصویر شما می توانید قیمت عمده یک محصول را مشخص کنید.

یکی از ویژگی های جذابی که در ووکامرس برای فروش عمده قرار داده شده است این است شما می توانید فروش عمده را فقط برای تعدادی از مشتریان عمده خود فعال کنید و سایر مشتریان اصلا قیمت یا فیلدی تحت عنوان فروش عمده در سایت نبینند. برای این کار باید به شکل زیر عمل کنید. 

از پیشخوان وردپرس به منو کاربران رفته و گزینه همه کاربران را انتخاب می کنید. کاربرانی که قصد دارید فروش عمده به آن ها نمایش داده شود روی گزینه ویرایش کلیک می کنید و در قسمت نقش مطابق با تصویر زیر باید نقش او را از customer به wholesale customer تغییر دهید. 

مشتریان عمده در ووکامرس

با این کار مشتریان عمده ای که شما مشخص کرده اید علاوه بر قیمت های معمول سایت می توانند قیمت های عمده را ببینند. مطابق آنچه در تصویر می بینید قیمت عادی، قیمت ویژه و قیمت برای مشتریان عمده برای یک مشتری عمده قابل مشاهده است و می توانید محصول مورد نظر خود را به تعداد بالا با قیمت عمده سفارش دهد. 

قیمت عمده در ووکامرس

سخن آخر 

اگر شما فروشگاهی هستید که توانایی فروش به صورت عمده را نیز دارید حتما به فکر فعال سازی فروش عمده در سایت خود باشید. همچنین اگر قصد دارید به تمام مشتریان نشان دهید محصولات را به صورت عمده به فروش می رسانید اما نمی خواهید همه قیمت های عمده شما را ببینند می توانید از بنرهای گرافیکی در سایت خود برای اطلاع رسانی به مشتریان خود استفاده کنید.  

 

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد