با سرور مجازی هوشمندانه به سمت پیشرفت حرکت کنید

با خرید سرور مجازی از آرسام هاست می توانید با اطمینان در یک بستر ایمن، منابع مصرفی خود را به بهترین شکل مدیریت و کنترل کنید. سرورهای آرسام با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها و قدرتمندترین سخت افزارها تجربه ای متفاوت برای شما رقم می زنند.

سرور ابری داخل ایران

شروع قیمت از۱۰۰,۰۰۰تومان

سرور ابری اروپا

شروع قیمت از ۲۸۰,۰۰۰تومان

پلن مورد نظر را انتخاب کنید

سزور های مجازی با توجه به میزان استفاده و نیاز افراد و سازمان ها در پلن های گوناگون و با قیمت های مختلف قابل خریداری است که می توانید در جدول زیر مقایسه آن ها را مشاهده کنید.

ایران
آلمان

گامی به سمت جلو با زیرساخت های مجازی

ایران
آلمان
کاراکتر آرسام هاست

سیستم عامل

در سرورهای مجازی انواع سیستم عامل های سرور از جمله ۲۰۱۶، ۲۰۱۹، ۲۰۲۰، Ubuntu ،Debian و CentOS پشتیبانی می شود که شما می توانید با توجه به نیاز خود به دلخواه آن را نصب کنید.

آیکون PHP

عدم اشتراک گذاری منابع

منابع ماشین مجازی شما مانند VDS کاملا در اختیار شماست و با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود. شما می توانید در هر لحظه در صورت نیاز منابع سرور را ارتقا دهید.

پشتیبانی ۷/۲۴

تیم آرسام هاست در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در تمام سال از طریق سیستم تیکت به پشتیبانی می پردازد و در سریعترین زمان ممکن مشکل را حل می کند.

آیکون لایسنس

دسترسی

شما می توانید هر زمان که بخواهید به صورت کامل به سرور مجازی خود از طریق ریموت دسکتاپ و پروتکل SSH دسترسی داشته باشید.

مانیتورینگ

در آرسام هاست سیستم های مانیتورینگ پیشرفته سرور وجود دارد تا اختلال های سرور به سرعت شناسایی شود و مانع بروز مشکل در سایت شود.

آیکون تیک

آنتی تحریم

با استفاده از سرویس سرور مجازی شما قابلیت آنتی حریم را در اختیار دارید به این معنی که می توانید از سرویس های بین المللی که برای کاربران ایرانی محدودیت دارد، استفاده کنید.

انتقال دامنه

دلایل استفاده از سرور مجازی؟

با خرید سرور مجازی شما می توانید سایت و پروژه های خود را با بهره گیری از بهترین سخت افزارها و به روزترین تکنولوژی ها راه اندازی کنید، استفاده از سرور مجازی مدیریت و کنترل کامل سرور را در اختیار شما قرار می دهد و باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شود.  

شما در سرور مجازی یک میل سرور مخصوص دامنه خود دارید که می تواند ایمیل های مختص دامنه را مدیریت کند، به علت وجود IP اختصاصی ایمیل ها در پوشه inbox مقصد قرار می گیرند.

امکان بکاپ گیری اتوماتیک در سرور مجازی برای شما فراهم است، شما می توانید بکاپ را روی سرور اصلی خود یا دیسک بکاپی که باید به صورت مجزا تهیه کنید، ذخیره نمایید.

شما می توانید منابع را با توجه به نیاز خود تقسیم بندی کنید و در صورت نیاز منابع را کاهش یا افزایش دهید.

امنیت سرور مجازی در مقایسه با هاست های اشتراکی بیشتر است و شما از قابلیت شخصی سازی ویژگی های امنیتی برخوردار هستید.

پاسخگویی در کم ترین زمان

پرسش های متداول

آرسام هاست در این بخش به پرسش و پاسخ رایج ترین سوالات درباره سرور مجازی پرداخته است. چنانچه درباره سرور مجازی نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

بله شما می توانید هر زمان که بخواهید از طریق پنل کاربری خود، اقدام به ریستارت کردن سرور مجازی کنید.

تفاوت تنها در محل نگهداری سرور است، چه در داخل و چه در خارج از کشور سخت افزارها و قدرت میزبانی در بالاترین سطح خود قرار دارد.

اگر سرور و هاست فعلی شما در آرسام هاست است، بعد از خرید سرور مجازی می توانید انتقال را از طریق تیکت انجام دهید. در غیر این صورت باید یک فایل بکاپ به پشتیبانان ارسال کنید تا انتقال اطلاعات انجام بگیرد.

تعداد سایت هایی که می توانید در یک سرور مجازی راه اندازی کنید به میزان منابع شما بستگی دارد.

کلیه حقوق برای گسترش ارتباط امن آرسام محفوظ میباشد